Alfa Bet Polska

Inżynier budowy – Warszawa

Warszawa
pełny etat
umowa o pracę, kontrakt b2b
specjalista (mid / regular)
praca stacjonarna
Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania

To oferujemy:

O nas:

ALFA-BET POLSKA Sp. z o.o. od ponad 13 lat prowadzi inwestycje na zasadach generalnego wykonawstwa, świadcząc wysokiej klasy usługi budowlane dla deweloperów, instytucji publicznych oraz inwestorów indywidualnych poprzez kompleksowe przygotowanie i realizację obiektów użyteczności publicznej, handlowych, mieszkaniowych i kompleksowe remonty istniejących obiektów.

Uważamy, że rzetelne przygotowanie oferty w postępowaniu przetargowym, jest ważnym etapem w dążeniu do zakończenia realizacji z sukcesem, dlatego posiadamy zespół Przygotowania Produkcji, zajmujący się pozyskaniem i przygotowaniem kontraktów Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. do realizacji.

Szukamy osoby, która będzie wsparciem Naszego zespołu z zakresie obowiązków opisanych w ogłoszeniu w opisie stanowiska.

Zapraszamy do aplikacji!

Kontakt

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.